A megnövekedett vagy magas motorolaj-fogyasztás gyakran felkelti a járművezetők figyelmét. Miért van ez így? Az autótulajdonosok tudni szeretnék, mi tekinthető megnövekedett olajfogyasztásnak, miért történik ez, és mit kell tenni ellene. Ebben a cikkben pontosan ezt fogjuk megvizsgálni.

A legtöbb motor esetében a normál olajfogyasztás az olajszint-csökkenésnek felel meg a nívópálca tetejétől az alsó vonalig (az olaj teljes élettartama alatt). A normál működéshez szükséges, nagy teljesítményű motorokat ambiciózusabb kenéssel tervezték, hogy jobb hőelvezetést biztosítsanak a dugattyúk és hengerek kulcsfontosságú alkatrészeiből az optimális paraméterek megőrzése érdekében. A megnövelt ennek felel meg olajfogyasztás .
A legtöbb motorhoz V6 és V8 például a gyártó legfeljebb ig engedélyezi az olajfogyasztást 1 liter 1000 km-enként . A fogyasztás 10 000 km-enként akár 10 liter is lehet, ami nagyjából 1,5-2-szer annyi, mint a teljes töltet térfogata. A gyártók tulajdonképpen biztosítják magukat. Az olajfogyasztás erősen függ az üzemmódtól.
Az olajfogyasztás nő, ha a motor a névleges teljesítmény körüli fordulatszámon működik. Még a gyakori fékezéssel járó városi ciklusban is a szelepvezetőkön keresztül szívja be az olajat. Ezekben az üzemmódokban az olajfogyasztás valóban elérheti az 1 l-t 1000 km-enként. Csendes vezetés mellett azonban 0,1 literre is csökkenhet 1000 km-enként.
A megnövekedett vagy magas olajfogyasztásnak a következő okai lehetnek:
Ez a túlzott olajfogyasztás okától függ. Szükséges lehet a motor tömítése, a turbófeltöltő felújítása, vagy a legrosszabb esetben a motor felújítása. Egyes javítások azonban meghaladhatják az autó mennyiségét, ezért ajánlatos rendszeresen utántölteni az olajat. Megnézheti a miénket is motorolaj adalékok amely segít ezen a problémán.